Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rozpoczynamy o 8 rano!!!

Patronat

Szkoła jest objęta patronatem Wydziału Matematyczno - Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego

E-dziennik

Projekt organizowany przez Zespół Doradczy Prezydenta Miasta Stargard, w którym wzięła udział reprezentacja naszej szkoły został zakończony uroczystym wręczeniem nagród przez Panią wiceprezydent Ewę Sowę. Gala odbyła się 12 czerwca br. na małej scenie SCK. Drużyna naszej szkoły ostatecznie zajęła V miejsce. To druga edycja projektu przygotowanego przez ZDP miasta Stargard. Polegał on na realizacji zadań wyznaczonych przez organizatorów w określonym czasie. W tym roku każda z drużyn musiała zrealizować 4 zadania. Pierwsze polegało na napisaniu wiersza pt. „ Stargard wczoraj, dziś i jutro” i projektu pt. ,,Jak zaktywizować społeczność lokalną?”. Następnie reprezentacja naszych uczniów wzięła udział w debacie oksfordzkiej, której tematyka była związana ściśle z rozwojem naszego miasta. Trzecie zadanie polegało na nagraniu krótkiego filmiku o tematyce:  walory Stargardu. W części IV projektu uczniowie wzięli udział w grze miejskiej, w której musieli wykazać się znajomością terytorialną naszej „małej ojczyzny”.

 

Była to akcja, która wielu uczniom pozwoliła rozszerzyć swoje horyzonty oraz lepiej poznać lokalne tereny. W projekcie szkołę reprezentowali: Aleksandra Piech, Anna Mikulska, Agata Brylańska, Anna Tracz, Nikola Zacharewicz, Alicja Polakowska, Zuzanna Kaglik, Karolina Kosmal, Maja Dalidowicz, Daniel Woźniak wraz z opiekunami- Panią mgr Emilią Zarzycką  oraz Panem mgr Wojciechem Łuniewskim.  

 

II LO Stargard - Lycée Touchard Le Mans

link_film

Prezentacja II LO

link_prezentacja

Klasa Bezpieczeństwo Publiczne - film

link_film

Gazetka "PO NOWEMU"

folder_2010

Godziny lekcyjne

clock
1.      8:00 - 8:45
2.      8:55 - 9:40
3.      9:50 - 10:35
4.    10:45 - 11:30
5.    11:45 - 12:30
6.    12:35 - 13:20
7.    13:25 - 14:10
8.    14:15 - 15:00
9.    15.05 - 15.50

Po termomodernizacji

link_prezentacja

II Liceum Ogólnokształcące w Stargardzie
Mieszka I 4
73-110 Stargard
tel. +48 91 577 25 35
sekretariat@lo2.stargard.edu.pl