Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rozpoczynamy o 8 rano!!!

„Dzięki muzom rodzi się sztuka. To one od czasów antycznych opiekują się artystami, dając im natchnienie do pracy, siłę tworzenia i odwagę myśli. Kto podąży za muzą, na zawsze pozostanie w świecie sztuki”. Takimi słowami prowadzący Małgorzata Grzeszczak i Michał Halczuk zakończyli III już edycję „Gali Talentów” w II LO im. C.K. Norwida w Stargardzie, która odbyła się w dniach 13 i 14 lutego 2014 r. pod hasłem: „Spotkanie z muzami”.

Dyrektor II LO p. Andrzej Kałuża przywitał w szkolnych progach p. Mirosława Opęchowskiego, Dyr. Wydz. Kultury i Promocji Powiatu w Starostwie Powiatowym w Stargardzie Szczecińskim., Samorządy Uczniowskie lokalnych gimnazjów wraz z opiekunami, rodziców, uczniów i grono pedagogiczne.

Uczestnicy Gali w pięknej scenografii mieli okazję zaprezentować swe talenty wokalne, recytatorskie, muzyczne ,taneczne, aktorskie oraz plastyczne.

W występach udział wzięli: Martyna Kochan, Klaudia Soroka, Diana Kamrowska, Małgorzata Cofta, Justyna Jarzębińska, Klaudia Maksymiak, Paulina Stawiarska, Jakub Flas, Marcin Rakowski, Wiktor Ławnicki i gościnnie Gracja Wawrzyniak z Gimnazjum nr 3.

Mit o Orfeuszu i Eurydyce przedstawili uczniowie: Patrycja Poźniak i Michał Kaźmierczak, Magdalena Jóźwińska, Kacper Dąbkowski, Aleksandra Gabrysz, Sandra Jaworska, Klaudia Laszkiewicz, Sandra Lewandowska, Martyna Marczyńska, Urszula Sikorska, Klaudia Włodarczyk i Anita Zabojszcz oraz Kinga Stańczewska . W rolę poety fantastycznie wcielił się Michał Michalski. „Zorbę” tańczyły uczennice: Natalia Rumocka, Oliwia Woźniak, Adrianna Ratkowska i Aleksandra Szmuc. W roli muz wystąpiły: Marta Kawecka, Kaja Machocka, Ewelina Ozimkiewicz, Marcela Śrek, Zuzanna Chwal i Nikola Wiktorczyk, a także Marta Konowalczyk oraz Paulina Szkuat.

Bardzo dziękujemy za współpracę nauczycielom: p. Renacie Stańkowskiej, p. Sławomirowi Nowickiemu i p. Joannie Dziki oraz uczniom: Marcie Daniel, Katarzynie Górnowicz, Klaudii Włodarczak i Kindze Stańczewskiej oraz Piotrowi Ossolińskiemu, absolwentowi - zawsze serdecznie witamy ich w naszej szkole. Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy za dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń artystycznych i zachęcamy do rozwijania swoich talentów.

Zespół Promocji Szkoły

 

 

Prezentacja II LO

link_prezentacja

Prezentacja profilu mundurowego

link_film

II LO Stargard - Lycée Touchard Le Mans

link_film

Godziny lekcyjne

clock
1.      8:00 - 8:45
2.      8:55 - 9:40
3.      9:50 - 10:35
4.    10:45 - 11:30
5.    11:45 - 12:30
6.    12:35 - 13:20
7.    13:25 - 14:10
8.    14:15 - 15:00
9.    15.05 - 15.50

Po termomodernizacji

link_prezentacja

Patronat

Szkoła jest objęta patronatem Wydziału Matematyczno - Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego

Biuletyn Informacji Publicznej

II Liceum Ogólnokształcące w Stargardzie
Mieszka I 4
73-110 Stargard
tel. +48 91 577 25 35
sekretariat@2lo.stargard.pl

Inspektor ochrony danych osobowych
Damian Szmit
tel. 503677713
e-mail iod@data.pl

Deklaracja dostępności